با تبلیغات در گوگل شما میتوانید ,

چرا تبلیغات گوگل را در میلان استودیو باید انجام داد؟

ارائه آمار های لحظه ای کمپین شما
بهینه سازی لحظه ای کمپین شما
پشتیبانی 24 ساعته

تبلیغات در گوگل چگونه است؟

تبلیغات در گوگل یک راه افزایش میزان فروش در و حضور در رتبه 1 گوگل میباشد.از طریق تبلیغات در گوگل میتوانید مشخص کنید که کاربران شما در چه زمانی و از طریق چه کلماتی وارد صفحات شما شوند و حتی چه محصولی را ببیند.برای مثال اگر شما یک فروشگاه آنلاین کفش داشته باشید با تبلیغات بهینه در گوگل میتوانید مشخص کنید که کاربران با جست وجوی کلمه خرید کفش در رتبه1 شمارا ببینند و رتبه 1 در گوگل شما باشید.

چرا امکان تبلیغات مستقیم در گوگل وجود ندارد؟

متاسفانه به علت تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران تبلیغات مستقیم در گوگل امکان پذیر نمیباشد به همین علت از طریق شرکت های واسط این تبلیغات انجام میشود میلان استودیو یکی از شرکت هایی میباشد که تبلیغات در گوگل را انجام میدهد.

تبلیغات گوگل را چگونه باید انجام دهم؟

شما با انتخاب یکی از پکیج های تبلیغات در گوگل و ارائه یک فایل ورد میتوانید تبلیغات گوگل خود را آغاز کنید.راهنمایی های لازمه از طریق تیکت در حساب کاربری از بخش تبلیغات در گوگل و یا تماس با میلان استودیو در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چگونه کمپین مناسب گوگل ادورز را باید انتخاب کنم؟

تبلیغات در گوگل یک تبلیغ ارزان میباشد در واقع این نوع تبلیغات ودیده شدن بسیار به صرفه تر از سایر تبلیغات میباشد اماساخت یک کمپین تبلیغاتی مناسب تخصص میلان استودیو میباشد فقط کافیست کلمات خود را ارائه دهید تا بهترین کمپین تبلیغاتی برای شما تهیه شود که بیشترین بازده را داشته باشید.

تبلیغات در صفحه گوگل چگونه است؟

تبلیغات گوگل و نمایش لینک شما در جایگاه های مختلفی نمایش داده خواهد شد.یکی از جایگاه های نمایشی , لینک اول میباشد ودر صفحه اول که شما بابت نمایش و کلیک هزینه پرداخت خواهید کرد.

چگونه میلان استودیو پکیج تبلیغات در گوگل را بهینه سازی میکند؟

با ارائه کلمات دقیق و بررسی داده های آماری میلان استودیو تلاش میکند کمپین بهینه تبلیغات کلیکی گوگل را برای شما تهیه کند.

آمار لحظه ای تبلیغات گوگل را چگونه میتوانم ببینم؟

در هرلحظه میتوانید با درخواست تیکت به بخش تبلیغات در گوگل آمار لحظه ای کمپین خود را داشته باشید.

همین امروز تبلیغات خود را آغاز کنید.

021-91300463

سئو و بهینه سازی

با بهینه سازی سایت خود می تواندی تاثیرات چشمگیری در میزان درآمد و فروش خود داشته باشیدبرای مشاهده پکیج های بهینه سازی کلیک کنید

آموزش دیجیتال مارکتینگ

با فراگیری آموزش های دیجیتال مارکتینگ مدیریت صفر تا صد بازاریابی کسب وکارخود ار برعهده داشته باشیدوبصورت حرفه ای بفروشید

پشتیبانی سایت

نگران پشتیبانی کسب و کار آنلاین و فروشگاه خود نباشید میلان استدیو پشتیبان تمام وقت کسب و کار شما خواهد بود

آکادمی میلان استودیو